Připravili jsme už dvě knížečky pro děti. 

VÝLEŤÁČEK

Výleťáček je originální výletní kniha pro děti, která nejen zabaví Vás a Vaše ratolesti venku, ale i doma, něco dítka naučí, poslouží jako deníček a bude motivovat k dalším výletům.

HRY DO AUTA

Jsou zábavné a naučné hry, které podporují fantazii na cestách.

Děti budou výlety bavit od začátku do konce.

HRY DO AUTA

30 her, které Vám a dětem vykouzlí úsměv na tváři, potrénují mysl, fantazii a postřeh. 

Praktické balení na jednom knihařském šroubu poskytne jednoduchý výběr hry a především skladování. Formát A6 se vejde do každého dětského batůžku.

Ve sbírce naleznete hry VESELÉ, POSTŘEHOVÉ a CHYTRÉ.

Většina her se dá přizpůsobit pro potřebný věk dítěte od 3 let až do puberty.

VÝLEŤÁČEK

Téma: Každý výlet má své vlastní téma, o kterém si děti něco přečtou a také si přečtou originální básničky nebo říkadla od spisovatelky Jany Ewer Dačické. V tomtéž tématu je zpracován i zbytek výletu (úkoly doma i venku).

Zábava: Pro děti začíná výlet už doma, kde si zábavnou formou úkolu otestují své znalosti k tématu. Hlavní zábava je čeká venku. Pro rodiče nenáročné na přípravu (žádná) :) úkoly a hry si děti užijí po cestě k cíli, nebo na místě. Kdyby už bylo vše hotovo a dítka by se přeci jen nudila, tak na Vás čeká vždy tip na jednu známou i méně známou venkovní hru.

Album: Celý výlet si s dětmi doma připomenete při lepení fotky do knihy, která slouží zároveň i jako jejich výletní foto deníček. Píďaláci vybarví smajlíka, jak se jim výlet líbil. Dopíšete společně zážitek, co nejvíc utkvěl a především si setřou stírací políčko s písmenkem do tajenky. Jaká je tajenka se dozvíte po absolvování všech výletů.

Uplatnění: Knihu lze využít na jakémkoli výletě, nebo třeba jen doma za barákem. Důležitý je pro vás pouze obsah, ve kterém se uvádí, co si potřebujete vzít z domu (křídu, lepenku atd.) a co potřebujete potkat na výletě (kameny, květiny, šišky atd.). Výleťáček je spárován s knihou Naše výlety po Středočeském kraji a pro majitele této publikace je připraven i druhý obsah.

PRO DĚTI JE V KAŽDÉM VÝLETĚ PŘIPRAVENA:

  • krátká poučka o tématu, v jehož duchu je orientovaný celý výlet.
  • říkadla od spisovatelky Jany Ewer Dačické
  • zábava na doma (samostatná práce, ke které dítě potřebuje pouze pastelky)
  • zábava na ven (úkoly, do kterých se zapojují i rodiče)
  • doplňkový tip na hru
  • prostor pro 1 fotografii na výšku o formátu 10x15 cm
  • stírací kolečko s písmenkem (na konci knihy doplňuje dítě písmenka do tajenky)
  • prostor pro vlastní poznámky a název výletu

...