Také si rádi prohlížíte spíše vytištěné fotky, než listovat ve velkém množství snímků v počítači a líbí se Vám design photo knih, ale nemáte čas nebo chuť tvořit fotoknihu? Máte rádi klasická fotoalba, do kterých vkládáte vytištěné fotografie? TripBook Photo je způsob jak můžete své výlety navždy zvěčnit ve svém fotoalbu.


CO JSOU NAŠE KNIHY?

JEDNODUCHOST

Nemusíte trávit hodiny u počítače, aby jste vytvořili vzpomínkovou fotoknihu. Naše knihy mají předpřipravené pozadí tak, aby při vyplnění působily jako originální fotokniha z Vašich cest. 

INSPIRACE

Kniha plná tipů na výlety, krásných obrázků přírody i historie Vám ukáže známá i méně známá místa a zákoutí krás České republiky. Inspiruje Vás kam na výlet ve všech ročních období i na kratší nenáročnou a romantickou procházku nebo kam na výlety s dětmi. K danému místu si můžete vždy přečíst zajímavost, kus historie nebo pověst kolující v široké veřejnosti či jen v podhradí.

ZASTAVENÝ ČAS

Knihy mají předpřipravené rámečky na vkládání vlastních vyvolaných, nebo vytištěných fotografií. Nejen, že Vás motivuje k cestování, ale slouží Vám i jako překrásná vzpomínka na společně strávené chvíle plné vzpomínek na romantické procházky, nebo výlety s dětmi. K dispozici je i místečko na Vaše zážitky z cest.


JAKÉ MÁME KNIHY?


NÁVOD K POUŽITÍ

Na každém tipu na výlet uvedeném v knize nafoť minimálně dvě fotografie sebe a své rodiny nebo přátel. Dvě vybrané si vytiskni ve formátu 10x15cm a nalep do předpřipraveného rámečku. Všechna místa uvedené v knize jsem absolvovala spolu se svým partnerem a naší půlroční dcerou. Né vždy je výlet vhodný pro kočárek, ale s nosítkem jsou dostupné všechny výlety i Drábské světničky. :)

Nechte se inspirovat kam na výlet a vyberte si místo z TripBook Photo. Na každém výletu uvedeném v knize vyfoť sebe a svoji rodinu nebo kamarády. Ke každému místu jsou předpřipravené rámečky vždy na dvě fotky na šířku.

Vyberte dvě fotografie z výletu, které necháte vytisknout o rozměrech 10 x 15 cm. V případě tisku po jednotlivých výletech, doporučujeme vyvolání fotek v DM drogérii. Tisknout ,,na místě" je možné rovnou z telefonů a foťáků se standardními kabely. Pak jednoduše nalepíš fotky do předpřipravených rámečků pomocí oboustranné lepicí pásky, trojúhelníků nebo lepidla. V prostoru na poznámky dopiš vlastní poznatky a zážitky.

Pak si své zážitky můžete prohlížet s kamarády u kafíčka. :)


ZPRACOVÁNÍ FOTOKNIH

VAZBA

Kniha je speciálně vázána, tak aby se otevíralo do roviny a nevznikaly uprostřed obloučky, které znepříjemňují prohlížení Vašich fotografií.

UMÍSTĚNÍ 

FOTOGRAFIÍ

Umístění jednotlivých předpřipravených rámečků u každého výletu má svůj význam. Fotografie jsou rozmístěny po celé knize tak, aby co nejméně kniha nabírala na šířce a při vyplnění všech výletů se Vám konec knihy neztrojnásobil.

DESIGN

Celý design knihy je navržen tak, aby při vyplnění všech Vašich fotografií nepůsobilo album zmatečně a chaoticky. Mezi použitými prvky pro zlepšení výsledného dojmu jsou černobílé fotografie, ztlumené barvy v pozadí, bílé prostoje, bílý rám kolem Vašich fotek a stín u tohoto rámu, který napomůže k optickému výstupu Vaší fotografie.


ORIGINÁL Z ČESKÉ DÍLNY

Jsem maminka na mateřské dovolené a cestování se pro mě a mou malou princeznu stalo velkou vášní. Moc ráda tvořím a prohlížím si fotoknihy z dovolené, nebo za jednotlivé roky našeho společného života. Začala jsem si tedy tvořit i knihu z jednodenních výletů a jednoho dne mě napadla myšlenka na originální fotoalbum s tipy na výlety a už máme na světě několik knih. Tak, jak se vyvíjí mé potřeby a potřeby mé dcery, tak se i vyvíjí produkty od TripBooku. Máme knihu plnou her pro ratolesti a venkovní únikovky.