Co je TRIPBOOK PHOTO?

Také si rádi prohlížíte spíše vytištěné fotky, než listovat ve velkém množství snímků v počítači a líbí se Vám design photo knih, ale nemáte čas nebo chuť tvořit fotoknihu? Máte rádi klasická fotoalba, do kterých vkládáte vytištěné fotografie? TripBook Photo je způsob jak můžete své výlety navždy zvěčnit ve svém fotoalbu.

Inspirace

Kniha plná tipů na výlety, krásných obrázků přírody i historie Vám ukáže známá i méně známá místa a zákoutí krás Středočeského kraje, Prahy a Královehradeckého kraje. Inspiruje Vás kam na výlet ve všech ročních období i na kratší nenáročnou a romantickou procházku nebo kam na výlety s dětmi. K danému místu si můžete vždy přečíst zajímavost, kus historie nebo pověst kolující v široké veřejnosti či jen v podhradí.

Zastavuj čas

Na výletě si užívejte, bavte se a také zastavujte čas. Doma se pobavíte třeba i u výběru dvou fotek, které nalepíte na dvojstranu patřičného a připíšete k nim vlastní zážitek z daného dne. Při vyplnění všech míst Vám bude kniha sloužit jako překrásné fotoalbum plné zážitků a vzpomínek na Vaše výlety s dětmi nebo romantické procházky.

Doporučení

Každý výlet v knize byl absolvován s cca 1/2 ročním dítětem a zvládne ho téměř každý :) Zda chcete být zcela připraveni na cestu, tak je možné zakoupit průvodce ke Středočeskému kraji, který upřesní dopravu, parkování, náročnost, vhodnost pro kočárky, cenu, otvírací dobu, občerstvení, jiné výlety v okolí a mnoho dalšího. 

Na závěr knihy je několik prázdných stran, určených pro Vaše tipy na výlety dle vlastního výběru.

Zpracování fotoknihy

VAZBA

Kniha je speciálně vázána, tak aby se otevíralo do roviny a nevznikaly uprostřed obloučky, které znepříjemňují prohlížení Vašich fotografií.

UMÍSTĚNÍ FOTOGRAFIÍ

Umístění jednotlivých předpřipravených rámečků u každého výletu má svůj význam. Fotografie jsou rozmístěny po celé knize tak, aby co nejméně kniha nabírala na šířce a při vyplnění všech výletů se Vám konec knihy neztrojnásobil.

DESIGN

Celý design knihy je navržen tak, aby při vyplnění všech Vašich fotografií nepůsobilo album zmatečně a chaoticky. Mezi použitými prvky pro zlepšení výsledného dojmu jsou černobílé fotografie, ztlumené barvy v pozadí, bílé prostoje, bílý rám kolem Vašich fotek a stín u tohoto rámu, který napomůže k optickému výstupu Vaší fotografie.

Návod k použití 

 NAFOŤ, VYTISKNI a NALEP.

Na každém tipu na výlet uvedeném v knize nafoť minimálně dvě fotografie sebe a své rodiny nebo přátel. Dvě vybrané si vytiskni ve formátu 10x15cm a nalep do předpřipraveného rámečku. Všechna místa uvedené v knize jsem absolvovala spolu se svým partnerem a naší půlroční dcerou. Né vždy je výlet vhodný pro kočárek, ale s nosítkem jsou dostupné všechny výlety i Drábské světničky. :)

Nechte se inspirovat kam na výlet a vyberte si místo z TripBook Photo. Na každém výletu uvedeném v knize vyfoť sebe a svoji rodinu nebo kamarády. Ke každému místu jsou předpřipravené rámečky vždy na dvě fotky na šířku.

Vyberte dvě fotografie z výletu, které necháte vytisknout o rozměrech 10 x 15 cm. V případě tisku po jednotlivých výletech, doporučujeme vyvolání fotek v DM drogérii. Tisknout ,,na místě" je možné rovnou z telefonů a foťáků se standardními kabely. Pak jednoduše nalepíš fotky do předpřipravených rámečků pomocí oboustranné lepicí pásky, trojúhelníků nebo lepidla. V prostoru na poznámky dopiš vlastní poznatky a zážitky.

Pak si své zážitky můžete prohlížet s kamarády u kafíčka. :)