Venkovní únikovka

 na míru

ROZLUČKA SE SVOBODOU

Naše venkovní únikovka je hra, na kterou nevěsta rozhodně nikdy nezapomene. Společně s vaší pomocí připravíme vše do sebemenšího detailu a hranice se zde rozhodně nekladou. 

Co umíme

  • Aplikovat tradiční rozlučkový kvíz ,,jak se shodují s partnerem,, Ale bacha, každá špatná odpověď vás může zavést dále od cíle hry. :)
  • Proložit hru úkoly pro nevěstu. (například: klasicky sežeň číslo od vybraného může, nebo si třeba vymysli cizí jazyk a snaž se zjistit cestu.
  • Zakomponovat úkol v restauraci, vinárně nebo kavárně.
  • Přiložit vaše videa, vzkazy a fotky.
  • Sladit celou hru do designu svatby.
  • Celá hra může být pojata v duchu, ve kterém se bude odehrávat i svatba, nebo téma může určovat životní styl novomanželů. Například CESTOVÁNÍ, ZERO WASTE, MIMINKO, MARVELOVKY, VZPOMÍNKY NA SVOBODNÝ ŽIVOT a mnoho dalšího.  

Jak to děláme

Spojíme se s nejbližší kamarádkou, případně s více kámoškama. Nejprve si vyslechneme představu o hře a jaká je nevěsta a pak se doptáváme na nejrůznější podrobnosti, které by nám pomohly vytvořit hru šitou přímo pro nevěstu. V následujících dnech si budeme lámat hlavičky jak to vše udělat a až to vymyslíme, tak přichází nějaké úkoly pro vás (dodat fotky, videa, vzkazy atd.)

TEAMBUILDING

Únikovka na Váš teambuilding je jedinečná příležitost, jak sjednotit kolektiv a zapojit třeba i vzdálenější kancly. Hra přizpůsobená pro více týmů s možností závěrečného kvízu.  Aby celá hra byla opravdu na míru, tak si s Vámi nejdříve orientačně popovídáme a připravíme buď dotazník, nebo otázky na další delší pokec. :)

SVATEBNÍ DAR

Co by to bylo za dárek, kdyby to bylo pouze na  jedno použití. Umíme, aby hra zůstala novomanželům/páru venkovní úniková hra napořád. Mohou si ji tak zahrát třeba každý rok na výročí, nebo až po 10 letech. :)

Ceník

ZÁKLADNÍ CENA

Existující trasa

dostupné trasy jsou v Praze

4000 Kč

Nová trasa

vytvořit hru kdekoli v ČR

10000 Kč

Možné příplatky

Více týmů


5000 Kč

Doživotní přístup ke hře


2000 Kč

Večerní kvíz ke hře


3000 Kč

Sleva 500Kč při poskytnutí fotografií ze hry (5ks)

Kontaktujte nás

+420 721 473 481

Šárka Doskočilová

tripbookphoto@email.cz