Průvodce ke knize - Naše výlety ve Středočeském kraji

Vyprodáno

Průvodce ke knize poskytuje základní informace ke každému místu, jako jsou kontakty, otevírací doba, souřadnice, telefon atd.  Poskytuje informaci o způsobu dopravy autem s možností parkování, ale i bez auta. Dále je v průvodci k přečtení náročnost terénu, vhodnost pro kočárky a odrážedla, nejbližší dětské vyžití, možnost stravování a posezení.Mimo základní údaje doporučuje průvodce i další výlety v okolí a tipy které je dobré si přečíst před návštěvou.

149,00 Kč
Please select variants first

Poskytující informace

Základní informace - adresa, souřadnice, e-mail, telefon, web.

Jak se dostat na místo - pomocí vlaků a autobusů, nebo autem s                                                           informací možností parkování.


Důležité informace - náročnost terénu, výškový profil trasy, vhodnost                                             výletu pro malé děti, dostupnost pro kočárky a                                               odrážedla, možnost odpočinku, restaurace a                                                   občerstvení, otevírací doba, vstupné.

Upozornění, doporučení a tipy - dobré rady, možnost dalších výletů v                                                                 okolí, varování a upozornění.